Tato stránka vyjadřuje názory rodičů a dětí na naši školku.

 

 

EMA

Od rodičů: Ema se ve školce nenásilnou formou hry naučila mluvit ve větách, má širokou slovní zásobu, dokáže se plynule zapojit do rozhovoru s rodilým mluvčím.

Teď chodí do 1.třídy a do školky stále dochází do Anglického klubu – školku pořád miluje a nějak se nedokáže odpojit…   

Školku bych každému doporučila nejen kvůli angličtině, ale i perfektnímu přístupu všech učitelů. Ve školce vládne stále neuvěřitelná pohoda a děti bez problémů stíhají spoustu aktivit.

 <

MATYÁŠ

 

Ahoj, jmenuji se Matyáš a je mi 8 let. Do Kids Garden jsem začal chodit, protože jsem se chtěl naučit anglicky. Kids Garden = kvalitní a zábavný způsob učení angličtiny a také spousta zábavy. A proto se sem vracím, i když už chodím do školy. Dál se sem chodím učit anglicky a moc mě baví potkávat se s kamarády, kteří chodí už do jiné školy.

 

Na Kids Garden jsme narazili náhodou v létě, kdy naše školka byla zavřená a my hledali  pro Matýska zajímavý program na část prázdnin. A už jsme zůstali.  Protože Kids Garden není jen hlídání dětí či kvalitní výuka angličtiny, ale především špičkový tým lidí, kteří svojí profesionalitou a osobním přístupem dokážou dennodenně nabídnout dětem smysluplný a zábavný program  a nám rodičům skutečné partnerství.

Dana Svátková, maminka Matyáše 

 

 

ANIČKA

 

 

Takže za rodiče: My jsme moc spokojení, hlavně se vstřícným přístupem, kdy nic není problém a vše se dá po domluvě vyřešit. Samozřejmě nejdůležitější je pro nás spokojená dcera, která nás pořád překvapuje, jak snadno zvládá cizí jazyk a co všechno je schopná si zapamatovat. Navíc ji to moc baví, za což moc děkujeme všem zaměstnancům školky.
                                                                                                                     Bauerovi

Anička: Do školky chodím moc ráda. Mám tam spoustu kamarádek. Nejvíc se mi líbí kůň pro barbie. Taky se učíme anglicky třeba o hipo, dog, monkey... A už se moc těším, až budu chodit do předškolní přípravy.

 

 

RÍŠA A CLAUDINKA

 

Jmenuji se Ríša a mám i sestřičku Claudii. Nyní jsem již prvňáček a navštěvoval jsem od svých tří let školku Kids Gáreden a sestřička od dvou let. Ta v současnosti stále školku navštěvuje a já po odpoledních navštěvuji i Klub v Kids Garden. Vždy se do klubu strašně těším, protože tam potkám své kamarády a současně se vždy něco nového přiučím a hlavně udržuji anglický jazyk. Nyní chodím do Anglické základní školy, kde mě vzali bez naprostých problémů díky tomu, že jsem zrovna žáček z Kids Garden.

Sestřička i já jsme vždy do školky chodili rádi, protože neznám co to je nuda ve školce. Díky školce umím plavat /každý týden plavání a v říjnu plavecká školka v přírodě/, jsem pohybově zdatný /každý týden sportík/, hlavně moji rodiče nelyžují, ale školka pořádá v únoru lyžařský kurz, kdy nás učili individuálně instruktoři každé dítě samostatně lyžovat. Také umím chytit pálku do ruky a hrát tenis. To umím zase díky tenisové školce v přírodě každý květen.

Moje maminka říká, že do školky jsme se sestřičkou začali chodit hlavně kvůli angličtině, ale nakonec jsme měli i rodinný přístup učitelů a bezvadnou partu dětí i rodičů. Prostě k nezaplacení při vytíženosti maminky podnikatelky.

Ing. Eva Holíková .

 

LAURA

Je málo věcí v životě , do kterých se opravdu vyplatí investovat. Jak naše několikaletá zkušenost prokázala, tak v případě školky Kids Garden , to byl krok správným směrem.

               Nepochybujeme o tom , že nemalé znalosti a dovednosti, které zde naše dcera získává, jsou nejlepším předpokladem k její budoucí životní spokojenosti.

 

               Vávrovi

 

JANA

 

Nepřestáváme být s manželem vděční kamarádce, která nás upozornila na existenci Kids Garden. Byla to šťastná náhoda a kdybych dnes vybírala školku, doufala bych, že své dítě umístím právě sem.

Janička chodila do této školky tři roky a v současné době dochází do odpoledního Klubu pro školáky.
Kids Garden je podle mě ideální školka pro spokojenost dítěte i rodičů. Alfou a omegou všech zařízení pro děti jsou lidi, kteří s dětmi pracují. A v Kids Garden jsme našli skvělé učitele a učitelky, kterým neschází nadšení, elán a nápady.
Cením si přátelského přístupu, bohatého programu, kroužků, které probíhají v rámci školky, rodinného prostředí, všech školek v přírodě, kterých jsme se jako rodiče měli možnost účastnit, pohodové domluvy, letního provozu školky, počtu učitelů na počet dětí a v neposlední řadě mužského prvku, učitel-muž je ve školství vzácnost, tím spíše v mateřské škole.
Angličtina je pro dcerku díky této školce synonymem zábavy a hry a do budoucna obrovskou devízou. Naučila se díky školce plavat, lyžovat, hrát tenis a hrát na keyboard.
Děkuji celému kolektivu Kids Garden za ty krásné tři roky.
Mgr. Eva Klímová, maminka Janičky
 
EMA A FRANTIŠEK
 
 
Hallo, my name is František. Do školky za svou sestřičkou Emičkou jsem přišel hned jak mi byly 3 roky. Všechny děti, anties i uncla už jsem znal ze školek v přírodě, na které jsem ještě jako malý mohl jezdit společně s nimi a s maminkou. Teď mám 4 roky, anglicky umím říct plno slov, všemu rozumím a  anglické písničky už zazpívám i sám. Ema umí ještě víc, jde po prázdninách  už do školy.
Těším se pokaždé na všechny kamarády, na hraní, na zahradu. A taky na plavací, lyžařskou a hlavně tenisovou školku v přírodě.
Až náš malý Tomášek vyroste,  bude chodit taky do Kidsgarden se mnou.  

Ve školce je vždy velice příjemně, pohodová atmosféra, všichni maximálně vstřícní.
Jsme velmi spokojení. My i naše děti.

Katka Otevřelová
 
EMMA
 
 
Emma B. navštěvuje školku od ledna 2012, za poměrně krátkou dobu se naučila anglicky napočítat do pěti, anglicky pojmenuje základní  druhy zeleniny a ovoce. Pojmenuje zvířátka jako např. pes a kočka, hroch, slon apod.
Postupně se zapojuje do kolektivu, na což jako jedináček dosud nebyla zvyklá, neboť jí byla věnována poměrně velká individuální pozornost.
Zlepšila se v sebeobsluze, hygieně, oblékání atd.
 
LUCINKA
 
 
Lucka začala do školky chodit před třetími narozeninami a se začleněním do kolektivu neměla problém.
Ve školce se jí od začátku líbilo a to hlavně kvůli skvělému přístupu všech učitelů.
Není problém se na čemkoli domluvit a všichni dětem i rodičům vychazejí vstříc.
Lucka si doma zpívá anglické písničky, sem tam jí do hovoru vklouzne anglické slovíčko
a když něco počítá, tak spíš taky anglicky. Dělá neuvěřitelné pokroky.
Lucka: Nejvíc mám ráda zpívání, hraní na zahradě, cvičení a tancování.
Taky malování vodovkama a svačiny.

Lucka je ve školce velice spokojená a hodně se naučí.
 A co víc bychom si my rodiče měli přát, než spokojené dítě (které se ještě naučí anglicky).
 
NELLY
 
 
Jmenuji se Nelly, mám 3 roky a do školky Kids Garden chodím od roku 2011. Už umím anglicky barvy, počítat a písničky. Nejraději mám uncla Iva :))
 
ROZÁRKA
 
Děkuji za flexibilitu, vstřícnost a pochopení s našimi težšími začátky u vás ve školce. I za to, že nám pomáháte respektovat její vymyšlené jméno. Opravdu jsme spokojeni. Maminka
 
VALENTÝNKA
 
Na otázky známých, kamarádů jak moje dcerunka snáší školku odpovídám:.." Ona do ní utíká.. A tak se těší, že se se mnou zapomene někdy rozloučit. A to mluví za všechny superlativy, které pro vás mám. Děkuju vám všem:-) Maminka
 
Úžasná školička,takové by měly být všechny.....jste příkladem,děkuji za ty malé caparty.Jejich rozzářené oči jsou toho dokladem a i pro vás odměnou,...dííky,díky :)  Babička
 
 
TEREZKA
 
To správné misto pro naše dítě . Děkuji za čas který jste naší dceři věnovali .doporučuji bez výhrad . Zkušenostmi prověřeni. Pokud by se udělovali medaile tak by to byla zlatá. Maminka