Třídy a vybavení

Anglická školka Kids Garden je umístěna v přízemí multifunkční budovy Aesculap na Gajdošově 7 v Brně. Prostory jsou nové, třídy i zázemí jsou moderně vybaveny. Jsou zde dvě třídy, které jsou vzájemně propojeny.

Jedna třída slouží jako hrací otevřený prostor, v odpoledním klidu pak jako ložnice. Druhá třída je vybavena stolky a židličkami a umožňuje tak nejrůznější výtvarnou a kreativní činnost dětí, zároveň potom je využívána jako jídelna. Součástí školky je dále šatna, sociální zázemí a kuchyň, která je propojená se třídou výdejním oknem. Školka splňuje všechny současné hygienické předpisy.

Veškeré vybavení naší školky je moderní a napomáhá k příjemnému pocitu dětí. Máme audiovizuální pomůcky, didaktické pomůcky, hry, hračky, hudební nástroje, knihy, výtvarné pomůcky, prostě všechno, co je důležité pro vývoj vašeho dítěte.

Zahrada

Zahrada školky se nachází v sousedství budovy školky. Je vybavena tak, aby splnila potřeby naší školky - pískoviště, skluzavka, houpačky, jednoduché vybavení pro pohybové aktivity dětí.

 

 

Virtuální prohlídka: