Uncle Ivo

Ivo Hrubý, vystudoval pedagogickou fakultu MU v Brně, obor anglický jazyk - český jazyk, provozuje vlastní jazykovou školu od roku 1994, s dětmi pracuje od počátku své pedagogické praxe. Má rád hudbu a snaží se, aby i děti si k ní našly vztah.

Auntie Pavla

Pavlína Hrubá, věnuje se ekonomice a účetnictví, stará se ale také o to, aby měly děti plná bříška.

Uncle Ian

Ian Taylor, rodilý mluvčí, absolvent Universty of Massachusetts, obor komunikace, v ČR působí od roku 2005, v naší školce pracuje už 8. rokem. Má rád hudbu jeho hlavním úkolem je rozvíjet komunikační schopnosti dětí v angličtině.

Auntie Eva

Eva Rosypková, snaží se rozvíjet výtvarné schopnosti dětí. Vede děti také k tanci a rytmu, protože sama učí tanec ve vlastní taneční škole.

Auntie Isabel

Isabel Lewis je rodilá mluvčí původem z Jihoafriclé republiky, miluje děti a věnuje se jim s velkou chutí. Kromě konverzace se zaměřuje i na pracovní činnosti (craft), protože to je její původní profese.

Uncle Adam

Adam Hrubý je náš hudební expert, učí děti zpívat a hrát ne keyboard, připravuje hudební podklady pro naše písničky. Absolvoval hudební obor na Střední škole umělecko - manažerské, nyní studuje na Newton College.

 

 
 
WebSolutions:LIVEBOX